Confirmed users
1,158
edits
(→Speakers: Adding speaker) |
|||
| Line 87: | Line 87: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://mana.mozilla.org/wiki/display/WPR/Egencia+2.0+Training+dates/ Egencia 2.0 Training Dates] | | [https://mana.mozilla.org/wiki/display/WPR/Egencia+2.0+Training+dates/ Egencia 2.0 Training Dates] | ||
|- | |||
| Andy McKay | |||
| Add-ons Engineering Manager | |||
| Add-ons in Firefox 57 | |||
| Vancouver office | |||
| No | |||
| [https://docs.google.com/presentation/d/1YwgXSQHuUCnoQpASayo9lqpP8FIStWqAt9Zl1lnKbLg/edit] | |||
| [https://docs.google.com/presentation/d/1YwgXSQHuUCnoQpASayo9lqpP8FIStWqAt9Zl1lnKbLg/edit] | |||
|- | |- | ||