402
edits
Mvankleeck (talk | contribs) (MinIT) |
|||
| Line 67: | Line 67: | ||
| N/A | | N/A | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#July_23rd.2C_2018 ET Weekly Headlines] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#July_23rd.2C_2018 ET Weekly Headlines] | ||
|- | |||
| Michael Van Kleeck | |||
| Enterprise Solutions Architect | |||
| The Weekly MinIT! | |||
| MozPDX | |||
| No | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits