WeeklyUpdates/2018-07-23: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
MinIT
(MinIT)
Line 67: Line 67:
| N/A
| N/A
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#July_23rd.2C_2018 ET Weekly Headlines]
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#July_23rd.2C_2018 ET Weekly Headlines]
|-
| Michael Van Kleeck
| Enterprise Solutions Architect
| The Weekly MinIT!
| MozPDX
| No
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
|-
|-
|}
|}
402

edits

Navigation menu