WeeklyUpdates/2018-10-22: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
MinIT
(MinIT)
Line 65: Line 65:
| na
| na
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-10-22 2018-10-22]
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-10-22 2018-10-22]
|-
| Michael Van Kleeck
| Enterprise Solutions Architect
| The Weekly MinIT!
| MozPDX
| No
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
|-
|-
|}
|}
402

edits

Navigation menu