402
edits
m (→Speakers) |
Mvankleeck (talk | contribs) (MinIT) |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| na | | na | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-10-22 2018-10-22] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-10-22 2018-10-22] | ||
|- | |||
| Michael Van Kleeck | |||
| Enterprise Solutions Architect | |||
| The Weekly MinIT! | |||
| MozPDX | |||
| No | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits