Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
m (→Speakers) |
|||
| Line 91: | Line 91: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://drive.google.com/open?id=12qP5SBSqeWC_mw6X-zBndRQH0R3A6lUu Video] | | [https://drive.google.com/open?id=12qP5SBSqeWC_mw6X-zBndRQH0R3A6lUu Video] | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Firefox Product Management | |||
| Weekly Firefox Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-03-18 2019-03-18] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||