Add-ons/Contribute/Recognition: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
→‎November 2019: +1 to mirefly
(→‎November 2019: +1 to sayantanu-dey)
(→‎November 2019: +1 to mirefly)
Line 22: Line 22:
|-
|-
| sayantanu-dey || https://mozillians.org/en-US/u/sayantanu.dey/ || AMO server bug fix || https://github.com/mozilla/addons-server/pull/12820 || muffinresearch
| sayantanu-dey || https://mozillians.org/en-US/u/sayantanu.dey/ || AMO server bug fix || https://github.com/mozilla/addons-server/pull/12820 || muffinresearch
|-
| mirefly || https://mozillians.org/en-US/u/mirefly/ || add-ons code manager bug fix || https://github.com/mozilla/addons-code-manager/pull/1213 || kumar303
|-
|-
|}
|}
Total: 6
Total: 7


== October 2019 ==  
== October 2019 ==  
1,698

edits

Navigation menu