canmove, Confirmed users
2,056
edits
No edit summary |
(improve presentation of development timeline) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
= Timeline = | = Timeline = | ||
{| class="fullwidth-table" | |||
|- | |||
| style="background:#efefef" | '''Milestone''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Expected''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Actual''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Notes''' | |||
|- | |||
| Thaw | |||
| Monday, May 17 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Freeze | |||
| Tuesday, June 15 (11:59pm PDT) | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| RC1 | |||
| Wednesday, June 16 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Final | |||
| Wednesday, June 23 | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
= Deliverables = | = Deliverables = | ||