Confirmed users
2,023
edits
(thumb2 bug) |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
- | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! bug # | |||
! description | |||
! status | |||
! next step | |||
|- | |||
| {{bug|563751}} | |||
|- | |||
| {{bug|531711}} | |||
| imgLoader.cpp uses std::vector/algorithm | |||
|- | |||
| {{bug|omnijar}} | |||
|- | |||
| {{bug|556420}} | |||
|- | |||
| {{bug|556443}} | |||
|- | |||
| {{bug|559628}} | |||
|- | |||
| {{bug|559706}} | |||
|- | |||
| {{bug|561451}} | |||
|- | |||
| {{bug|561464}} | |||
|- | |||
| {{bug|561471}} | |||
|- | |||
| <strike>{{bug|537829}}</strike> | |||
|- | |||
| <strike>{{bug|542113}}</strike> | |||
|- | |||
| <strike>{{bug|542146}}</strike> | |||
|- | |||
| <strike>{{bug|543150}}</strike> | |||
|- | |||
| <strike>{{bug|552569}}</strike> | |||
|- | |||
| <strike>{{bug|555088}}</strike> | |||
|- | |||
| <strike>{{bug|556405}}</strike> | |||
|} | |||