Confirmed users
14,525
edits
| Line 24: | Line 24: | ||
| '''Tracking Document:''' | | '''Tracking Document:''' | ||
| [https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AlroormSQgiRcEFQNVk1QUgzLVRsLXdSb05nQnVqVVE&hl=en#gid=0 spreadsheet], {{bug|629050}} | | [https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AlroormSQgiRcEFQNVk1QUgzLVRsLXdSb05nQnVqVVE&hl=en#gid=0 spreadsheet], {{bug|629050}} | ||
|- | |||
| Developer Tools | |||
| [http://mxr.mozilla.org/mozilla-central/source/browser/base/content/test/tabview/ mochitests], [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Projects/TabCandy/ project page] | |||
|} | |} | ||