Releases: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
217 bytes added ,  4 September 2012
Line 74: Line 74:
! Release Date  
! Release Date  
! Links
! Links
|-
| Firefox 15.0
| August 28
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/15.0/releasenotes/ Release Notes]
|-
| Firefox 10.0.7esr
| August 28
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/10.0.7/releasenotes/ Release Notes]
|-
|-
| Thunderbird 15.0
| Thunderbird 15.0
Confirmed users
1,798

edits

Navigation menu