Confirmed users
1,798
edits
| Line 74: | Line 74: | ||
! Release Date | ! Release Date | ||
! Links | ! Links | ||
|- | |||
| Firefox 15.0 | |||
| August 28 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/15.0/releasenotes/ Release Notes] | |||
|- | |||
| Firefox 10.0.7esr | |||
| August 28 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/10.0.7/releasenotes/ Release Notes] | |||
|- | |- | ||
| Thunderbird 15.0 | | Thunderbird 15.0 | ||