Confirmed users
586
edits
mNo edit summary |
(i have more devices now) |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| Samsung Galaxy Nexus || 4.1.1 (Jelly Bean) || kats || Toronto | | Samsung Galaxy Nexus || 4.1.1 (Jelly Bean) || kats || Toronto | ||
|- | |||
| Samsung Galaxy Q (SGH-T589W) || 2.3.6 (Gingerbread)|| kats || Toronto | |||
|- | |||
| Samsung Galaxy Pro (GT-B7510) || 2.2.2 (Froyo) || kats || Toronto | |||
|- | |||
| Samsung Galaxy 551 (GT-I5510M) || 2.2.2 (Froyo) || kats || Toronto | |||
|- | |- | ||
| Samsung Nexus S || 4.0.3 (ICS) || gcp || remote | | Samsung Nexus S || 4.0.3 (ICS) || gcp || remote | ||