Identity: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
189 bytes added ,  7 October 2013
Line 65: Line 65:
|Mozilla Persona
|Mozilla Persona
|October 8, 2013
|October 8, 2013
|Montréal, Canada
|François Marier
|-
|[http://www.montrealrb.com/ Montréal.rb]
|[http://www.montrealrb.com/2013/10/october-15th-meet-up/ Easy logins for Ruby webapps]
|October 15, 2013
|Montréal, Canada
|Montréal, Canada
|François Marier
|François Marier
Confirmed users
908

edits

Navigation menu