382
edits
No edit summary |
|||
| Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| P?M? || || Expose [http://maemo.org/development/documentation/how-tos/4-x/using_maemo_address_book_apis.html address book API] || | | P?M? || || Expose [http://maemo.org/development/documentation/how-tos/4-x/using_maemo_address_book_apis.html address book API] || | ||
|- | |||
| P1M? || || Breakpad || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 140: | Line 142: | ||
|- | |- | ||
| P?M? || || Update manager || | | P?M? || || Update manager || | ||
|- | |||
| P1M? || || Breakpad || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 156: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
| P?M? || || Update manager || | | P?M? || || Update manager || | ||
|- | |||
| P1M? || || Breakpad || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits