Confirmed users
891
edits
Paul.silaghi (talk | contribs) |
|||
| Line 37: | Line 37: | ||
| class="header" style="width:20%" | Issues Found | | class="header" style="width:20%" | Issues Found | ||
| class="header" style="width:10%" | Status | | class="header" style="width:10%" | Status | ||
|- | |||
| 2013-01-24 | |||
| [[QA/Desktop_Firefox/WebRTC/2014-01-24|Firefox 29 Nightly Week 6 AppRTC Sign-off]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 2013-01-17 | |||
| [[QA/Desktop_Firefox/WebRTC/2014-01-17|Firefox 29 Nightly Week 5 AppRTC Sign-off]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 2014-01-10 | | 2014-01-10 | ||
| | | N/A | ||
| | | N/A | ||
| | | N/A | ||
|- | |- | ||
| 2013-01-03 | | 2013-01-03 | ||