39
edits
(Overhauled Telmetry wiki page) |
(→People) |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| Server Engineering || Mark Reid | | Server Engineering || Mark Reid | ||
|- | |||
| Data Analysis || Roberto Vitillo | |||
|- | |- | ||
| Privacy || Sid Stamm | | Privacy || Sid Stamm | ||
edits