Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
(→Speakers: dbryant for ET update) |
m (→Speakers) |
||
| Line 192: | Line 192: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#July_1st.2C_2019 ET Headlines] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#July_1st.2C_2019 ET Headlines] | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Team Firefox | |||
| Firefox Browser Weekly Update | |||
| MTV | |||
| n/a | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-07-01 2019-07-01] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||