Mobile/Fennec/DeviceList: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 63: Line 63:
|-
|-
| Samsung Galaxy S II || 2.3 (Gingerbread) || cpeterson || SF
| Samsung Galaxy S II || 2.3 (Gingerbread) || cpeterson || SF
|-
| Samsung Galaxy Tab 10.1"  || 3.1 (Honeycomb)      || margaret                        || SF
|-
| Samsung Galaxy Nexus      || 4.1.1 (Jelly Bean)  || margaret                        || SF
|-
| Samsung Nexus S      || 2.3 (Gingerbread)  || margaret                        || SF
|-
| Motorola Atrix      || 2.3 (Gingerbread)  || margaret                        || SF
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
1,111

edits

Navigation menu