Confirmed users
1,111
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| Samsung Galaxy S II || 2.3 (Gingerbread) || cpeterson || SF | | Samsung Galaxy S II || 2.3 (Gingerbread) || cpeterson || SF | ||
|- | |||
| Samsung Galaxy Tab 10.1" || 3.1 (Honeycomb) || margaret || SF | |||
|- | |||
| Samsung Galaxy Nexus || 4.1.1 (Jelly Bean) || margaret || SF | |||
|- | |||
| Samsung Nexus S || 2.3 (Gingerbread) || margaret || SF | |||
|- | |||
| Motorola Atrix || 2.3 (Gingerbread) || margaret || SF | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||