canmove, Confirmed users
2,056
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| contributor-helper on irc.mozilla.org || giorgos || https://github.com/glogiotatidis/irc-contributor-helper || Node | | contributor-helper on irc.mozilla.org || giorgos || https://github.com/glogiotatidis/irc-contributor-helper || Node | ||
|- | |||
| http://apk-update-checker.paas.allizom.org || myk || https://github.com/mykmelez/mock-apk-update-checker || Node | |||
|} | |} | ||