Confirmed users
239
edits
No edit summary |
(adding scanjs) |
||
| Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| http://apk-update-checker.paas.allizom.org || myk || https://github.com/mykmelez/mock-apk-update-checker || Node | | http://apk-update-checker.paas.allizom.org || myk || https://github.com/mykmelez/mock-apk-update-checker || Node | ||
|- | |||
| https://scanjs.paas.allizom.org/ || freddyb || https://github.com/mozilla/scanjs/ || static content | |||
|} | |} | ||