WebDriver/RemoteProtocol: Difference between revisions

m
-
(→‎Communication: Fixed all ze boogs link)
m (-)
Line 62: Line 62:
|-
|-
| [https://hskupin.info/ Henrik Skupin] || whimboo || Germany || CET/CEST || Engineer
| [https://hskupin.info/ Henrik Skupin] || whimboo || Germany || CET/CEST || Engineer
|-
| Maja Frydrychowicz || maja_zf || Canada || EST/EDT || Engineer
|-
|-
| Marco Mucci || mmucci || Toronto || EST/EDT || Eng Project Manager
| Marco Mucci || mmucci || Toronto || EST/EDT || Eng Project Manager
|}
|}
Confirmed users
378

edits